top of page
אודות ד״ר שחר דריי
אודות ד״ר שחר דריי  D.M.D

אודות
ד״ר שחר דריי  D.M.D

ד"ר שחר דריי הינו רופא שיניים D.M.D בעל ותק וניסיון מקצועי עשיר של 23 שנה בטיפולי השתלות השיניים, שיקום ואסתטיקה של חלל הפה. בזכות ניסיונו המצטבר מספק ד"ר דריי תחת קורת גג אחת, מענה למכלול סוגי הטיפולים הדנטאליים, כולל טיפולי שיקום פה מלא המבוצעים תחת הרדמה. 

בעל כישרון רב והצלחה מרשימה בביצוע כלל סוגי ההשתלות הדנטאליות, על כל חדשנותן ומורכבותן, לרבות השתלות שיניים למחוסרי עצם, השתלת שיניים בעצם הבזאלית, השתלת שיניים ביום אחד ועוד. 

נודע בקרב קהל לקוחותיו ברגישותו הגבוהה וסבלנותו הרבה, גם למטופלים הסובלים מחרדה, בדייקנותו ושאיפתו לשלמות בכל הנוגע לאסתטיקה דנטאלית, הן של התוצרים המוגמרים, והן בהתאמתם האישית למטופל. מקפיד בעבודתו על מזעור הכאב ויצירת אווירת טיפול נעימה ונוחה. 

מרפאת שיניים - ד"ר שחר דריי לוגו

ד"ר דריי הוא חבר מן המניין בעמותה הישראלית להשתלות דנטאליות, ה- IAOI , וכן בעמותה הגרמנית להשתלות דנטאליות, ה- DGOI. משתתף באופן תדיר בהשתלמויות וכנסים בינלאומיים בארץ ובעולם, מתעדכן באופן הדוק ושוטף בשיטות והטכנולוגיות החדשות והמובילות בעולם בתחום השתלים הדנטאליים ומקפיד ליישמן בפרקטיקה היומית שלו: השתלת שיניים דיגיטלית מונחית מחשב בליווי סדים כירורגיים, השתלה בזאלית, שתלים מוטים, שתלים קצרים, טיפולי I-PRF ליצירת תאי אב, ועוד.

עושה שימוש חסר פשרות בחומרים הדנטאליים ובשתלים המתקדמים ביותר בשוק (אימקס, זירקוניום וכו'). כמו כן, עובד מול מעבדת שיניים מהמובילות בישראל המנוהלת בידי צוות טכנאים מקצוענים בדרגת רב-אומן כל אחד. 

 

בעל ניסיון בתיירות מרפא ומספק את מכלול השירותים הדנטאליים לתיירים מחו"ל שמגיעים לישראל למטרות טיפולי שיניים מורכבים ומקיפים במסגרת לוח זמנים קצר.

קהל הלקוחות של ד"ר דריי מבוסס כולו על המלצות שעוברות בין לקוחות מרוצים מפה לאוזן. בזכות האהבה הרבה והמסירות הטוטאלית שרוחש ד"ר דריי למקצועו, מטופליו הם שגריריו הטובים ביותר ונוהגים להמליץ עליו בחום למקורביהם.

מטופלים ממליצים

אני רוצה להודות מקרב לב על הטיפול המסור האישי והמקצועי שעברתי ע"י שחר דריי במרפאת השיניים. במהלך שנת 2019 התחלתי לעבור טיפול מקיף עקב בעיות שיניים במרפאה הנ"ל. מיום הגעתי למרפאה התקבלתי בברכה, וטופלתי באופן פרטי ומקצועי אשר לא חוויותיי בעבר מרופאי שיניים אחרים...

ד"ר שחר דריי,

רופא עדין ומסור שאליו אני מגיעה מהצפון הרחוק! רוצה להודות ולהוקיר על טיפול יסודי ומקצועי. עשיתי שתלים בפעם הראשונה ונוכחתי לדעת כמה הטיפול היה ברמה הכי גבוהה שיש

ועם החומרים הכי טובים שיש היום בשוק!

השיניים נראות כל כך טבעיות ויפות...

ד"ר שחר דריי היקר, 

תודה רבה על שיקום פה מושלם.

כאשר הגעתי אליך סבלתי מפה מוזנח, ציסטה בחניכיים עליונות, חורים ובעיקר מטראומה מרופאי שיניים. בגישתך הנפלאה בגישתך הנפלאה ובידע האדיר שלך הצלחת לנתח אותי ולשקם לי את הפה...

קליניקה מרפאת ד"ר שחר דריי

על המרפאה

צוות המרפאה כולל רופאי שיניים בעלי התמחויות דנטליות שונות, לרבות – כירורגיה, שיקום, אסתטיקה, יישור שיניים (אורתודונטיה), טיפולי חניכיים (פריודונטיה) ועוד..

מעבדת שיניים

ד"ר שחר דריי עובד מול מעבדת שיניים מהמובילות בישראל. המעבדה מנוהלת בידי צוות טכנאיים מקצוענים ובעלי ניסיון עשיר בתחום, כל אחד בדרגת רב-אומן. 

מעבדת שיניים
צילומי שיניים

צילומי שיניים

בתחומי המרפאה עומד לרשות המטופלים מכון צילומי רנטגן פנימי בו ניתן לבצע צילומי שיניים דיגיטליים לסוגיהם השונים.

"רפואת השיניים מציבה בפני העוסק בה  אתגרים לא פשוטים על בסיס יומי.

לעיתים האתגר בא לידי ביטוי בהרס נרחב בחלל פיו של מטופל, כל כך נרחב שלא מעט רופאים רואים בו נזק בלתי הפיך ואף דוחים את הטיפול בו על הסף.

לעיתים, ואולי אפילו ברוב המקרים, המטופל עצמו הוא האתגר.

אני חושב שההישג הכי גדול שלי כרופא שיניים הוא בדיוק במקומות בהם הצלחתי לספק חוויה מתקנת אמיתית למטופלים שסבלו מרבית חייהם מחרדת טיפולי שיניים. הפגת החרדה, ההוכחה ש"השד לא כזה נורא", הביטחון שהצלחתי לנסוך במטופלים חרדתיים להמשיך לפקוד את מרפאת השיניים, ועוד לב אנוש שהצלחתי לשמח בדרך, הם הסיבה לכך שאני כל כך אוהב את העבודה שלי.  

נעים מאוד,

אני ד"ר שחר דריי.

מי שמכיר אותי יודע שאני בן אדם של אנשים, ואנשים ממלאים את חיי.

התשוקה לעזור לבני אדם ולשמח אותם מניעה אותי עוד משחר נעוריי וכיום כרופא שיניים שעוסק גם במקרים הסבוכים ביותר, אני עושה הכל כדי להגיע במינימום כאב לתוצאה מושלמת עבור כל מטופל שלי, ללא יוצא מן הכלל. 

את התשוקה הזאת לא לומדים בשום מקום, נולדים איתה. 

מרבית המטופלים חוששים מרופאי שיניים ומטיפולי שיניים בכלל. חלק לא מבוטל באוכלוסיית המתרפאים אפילו ממש חרד מטיפולי שיניים, מטעמים שונים: רושם שלילי שהוטבע בזיכרוננו מהביקור הראשון בחיינו אצל רופא שיניים, דעות קדומות ופחדים שהונחלו לנו ע"י סובבינו, לעיתים אפילו ע"י הורינו, שלא בכוונה ועוד.

אני חושב שההישג הכי גדול שלי כרופא שיניים הוא במקומות בהם הצלחתי להקנות חוויה מתקנת, חיובית ונעימה למטופלים שנמנעו מטיפולי שיניים במשך שנים רבות. כמי שמכיר מקרוב את תחושת החרדה וחש אמפטיה לאדם חרדתי באשר הוא, כל פעולה ומהלך שאני נוקט בטיפול מלווים בכמויות נדיבות של רגישות ועדינות. טיפול מורכב שעובר ללא סבל ותוצר סופי מושלם מבחינה אסתטית שמרגיש נוח וטבעי בפיו של המטופל מציפים באושר - גם את המטופל וגם אותי. 

אהבת אדם היא ערך עליון עבורי, לאורו אני גם מתעקש לגייס את העובדים שלי. בכל אחד ואחת -  קודם אחפש את הרגישות, המסירות והרצון הטוב לעזור. ואכן בורכתי. הצוות הרפואי במרפאתי תמיד שותף כולו הן למאמץ הרגיש והסבלני סביב כל טיפול, והן לאושר שבהכרת התודה.

 

כששואלים אותי בסוף הטיפול: "איך אתה מסביר את זה שלא כאב לי?"

אני תמיד משיב:

"כשאני מטפל במישהו, אני מטפל בו בדיוק כפי שהייתי רוצה שיטפלו בי."

חזון

תחומי טיפול

טיפול בסדצייה הכרתית 

טיפולי שיניים לחרדתיים

ליווי רופא מרדים 

סתימות וטיפולי שורש

סוגי כתרים

שיקום פה מלא

טיפולי חניכיים ושיננית

חדש!

רפואת שיניים ילדים

עששת ילדים | מניעת עששת
איטום חרירים וחריצים  שיננית |  סתימות | טיפולי שורש | קיטוע מוך
כתר טרומי | עקירות

גז צחוק

ציפויי שיניים:

למינייט, אימקס 

כתרי זירקוניה

כתרי אימקס

הלבנת שיניים

השתלות שיניים

למחוסרי עצם

השתלת שיניים בזאלית

השתלת שיניים דיגיטלית

השתלת שיניים ביום אחד

bottom of page