top of page
מרפאת השיניים של ד״ר דריי
מרפאת השיניים של ד״ר שחר דריי
צילומי שיניים

צילומי שיניים

בתחומי המרפאה עומד לרשות המטופלים מכון צילומי רנטגן פנימי בו ניתן לבצע צילומי שיניים דיגיטליים לסוגיהם השונים. הצילומים נעשים באמצעות מכשור חדיש ומתקדם, מתקבלים ברזולוציה גבוהה במיוחד ומבוצעים במינימום קרינה. השירות ניתן ללא עלות ובעצם היותו מבוצע בשטח המרפאה עצמה הוא מייעל את הליך האבחנה תוך חיסכון זמן יקר והתרוצצות במכוני צילום. 

הצילום השכיח ביותר המהווה בסיס לבניית תוכנית טיפול ראשונית הוא הצילום הפנורמי. זהו צילום אבחנתי המעניק תמונה רחבה של כל שיני הפה בשתי הלסתות ומאפשר התייחסות לכלל האלמנטים האנטומיים שבחלל הפה: שיני בינה כלואות, נסיגת עצם, סינוסים, חניכיים, מצב העצמות בלסתות, וכו'. זהו צילום חיצוני במהלכו נעה מצלמה סביב הראש, הוא נמשך מספר שניות ואינו מלווה בכאב או אי נוחות. 

צילומים נוספים משקפים מצבים נוספים בחלל הפה למשל, צילום נשך. זהו צילום אבחנתי המעניק לרופא תמונת מצב לגבי סגירת השיניים, הרווחים בין השיניים, כותרותיהן, איתור מוקדי עששת, חורים וכו'.  זהו צילום חיצוני והוא דורש החדרת סרטי צילום לחלל הפה.

צילומי שיניים נוספים שמבוצעים במכון הצילום במרפאה: צילום מפרקי לסת, צילומים פריאפיקליים  ועוד.

מרפאת השיניים
של ד״ר שחר דריי

מרפאת השיניים של ד"ר שחר דריי ממוקמת בלב שכונת "פארק צמרת" בתל אביב, בקומה השנייה של מתחם "G צמרת" (בצמוד למסעדת "התרנגול הכחול"). המיקום הינו מרכזי ונגיש לנתיבי איילון, לדרך נמיר ולתחנת רכבת "סבידור מרכז". למתחם צמוד חניון תת קרקעי המציע ארבעה מפלסי חנייה לבאי המתחם (שעתיים ראשונות חינם).

צוות המרפאה כולל רופאי שיניים בעלי התמחויות דנטאליות שונות, לרבות – כירורגיה, שיקום, אסתטיקה, טיפולי חניכיים (פריודונטיה) ועוד. 

במרפאה מספר חדרי טיפול המרוהטים, מאובזרים ומצוידים במיטב הציוד והמכשור הדנטלי, ובטכנולוגיות מהמתקדמות ביותר בשוק, לרווחתם ונוחותם הן של המטופלים והן של הצוות הרפואי. בתוך המרפאה קיים גם מכון צילום פנימי בו ניתן לבצע צילומי שיניים לסוגיהם (צילום פנורמי, נשך, וכו') כחלק מן השירות וללא עלות. 

המרפאה בנויה בתוך חלל נעים המשרה רוגע ומעוצבת באופן שמתיימר להמיר את אווירת המתח והחרדה מטיפולי שיניים בתחושת שלווה וחמימות. 

צילומי שיניים
מרפאת שייים בתל אביב - ד"ר שחר דריי

מעבדת שיניים

ד"ר שחר דריי עובד מול מעבדת שיניים היי-טקית מהמובילות בישראל המיישמת בעבודתה את טכנולוגיות ייצור הכתרים וציפויי השן המתקדמות ביותר בתחום. המעבדה מנוהלת בידי צוות טכנאים מקצוענים בדרגת רב-אומן כל אחד, בעלי ניסיון עשיר בתחום.

 

שילוב מנצח של מכונה ויד אדם

טכנאי המעבדה סורקים באופן דיגיטלי את שיני המטופל והמודלים באמצעות סורק דיגיטלי תלת ממדי. על בסיס הסריקה מתבצעת חריטה תלת ממדית של השיניים במחרטות המתקדמות ביותר בעולם. מחרטות אלה חורטות בחומרים כמו טיטניום, זירקוניום, אימקס ועוד ברמת דיוק גבוהה ביותר שיד אדם לבדה אינה משגת. השלב האחרון בתהליך הינו הגימור האסתטי והפונקציונלי של העבודה והוא מבוצע אך ורק ע"י טכנאי רב-אומן.

שילוב עבודת מכשור מתקדם עם עבודת יד של אומני התחום מביאה לרמת דיוק מדהימה שבעבר לא ניתן היה להשיגה באמצעות עבודת יד בלבד. דיוק זה מאפשר התאמה מושלמת של השיניים החדשות לחלל פיו של המטופל ותחושת נינוחות וטבעיות מקסימלית שעולה ברוב המקרים גם על הציפייה.

 

ד"ר שחר דריי מעורב באופן אישי בשלבי הסיום של עבודות שיקום מקיפות ומורכבות תוך שיתוף פעולה הדוק עם צוות הטכנאים, הן במרפאה והן במעבדה, והוא מלווה את התהליך עד לקבלת מוצר מושלם לשביעות רצונו המוחלטת של כל מתרפא.

ד"ר דריי עושה שימוש בחומרים הדנטליים ובשתלים המתקדמים ביותר של החברות הבינ"ל בשוק. 

מעבדת שיניים
מעבדת שיניים

תחומי טיפול

טיפול בסדצייה הכרתית 

טיפולי שיניים לחרדתיים

ליווי רופא מרדים 

סתימות וטיפולי שורש

סוגי כתרים

שיקום פה מלא

טיפולי חניכיים ושיננית

חדש!

רפואת שיניים ילדים

עששת ילדים | מניעת עששת
איטום חרירים וחריצים  שיננית |  סתימות | טיפולי שורש | קיטוע מוך
כתר טרומי | עקירות

גז צחוק

ציפויי שיניים:

למינייט, אימקס 

כתרי זירקוניה

כתרי אימקס

הלבנת שיניים

השתלות שיניים

למחוסרי עצם

השתלת שיניים בזאלית

השתלת שיניים דיגיטלית

השתלת שיניים ביום אחד

bottom of page